Cilt Bakımları

Yunan mitoloji tanrıçaları Hera, Afrodit ve Athena'nın katıldığı tarihin ilk güzellik yarışmasına ev sahipliği yapmış olan Kaz Dağları’nın eteklerindeki bulunan Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde sizde cildinizi şımartın.

Uzmanlarımızca yapılan cilt bakımlarımız sayesinde cildiniz canlanırken, yenilendiğinizi hissedeceksiniz. Aynaya baktığınızda sağlıklı ve canlı görünen cildinizle ruh ve beden sağlığınızda eş değerde yükselecektir.


Dengeleyici Yüz Bakımı

Cildin doğal dengesini yenilerken, hassas ve stresli ciltler için harika bir yüz bakımıdır. Bu tedavide ince çizgileri azaltmak ve hücre yenilenmesini sağlamak için yüz, boyun, dekolte bölgesi üzerinde çalışılır. Cildi derinlemesine temizler ve nemlendirir.


Vitamin Takviyeli Yüz Bakımı

Canlandırıcı yüz bakımıdır. Cildi tazelemek, cilde güç vermek için zengin bir vitamin vemineral kokteyli kullanılır. C vitamini kolajen üretimini stimüle ederken A, E, B vitamini kompleksleri cildinizi doğal olarak yeniler ve güçlendirir. Yorgun cilt için harikadır, sizi yeniden canlandırır.

Sıkılaştırıcı Yüz Bakımı

Genç görünümlü dirençli canlı bir cilt yaratmak için kişiye özel ürünlerimiz gelişim ve onarımını canlandırarak cildinizin doğal olarak gerilmesine ve sıkılaşmasına yardımcı olur. A vitamininin kuvvetli bir karışımıyla kolajen ve elastin gelişimini canlandırarak yenilenmiş genç bir görünüm yaratır.

Onarıcı Yüz Bakımı

Cildin doğal sağlıklı parlaklığını, canlılığını korumaya ve dengelemeye çalışır. Hücrelerimiz iç ve dış çevremize bağlı olarak değişiklik gösterir. Cildi bölünmez bir bütün olarak ele alır.


Yenileyici Antioksidan Yüz Bakımı

Yaşlanma belirti ve etkileriyle mücadele etmek için tasarlanmış bir yaşlanma geciktirici tedavi bakımıdır. Cildi serbest radikallere karşı koruyarak ve kolajenleri destekleyerek, ciltte hemen görülen bir düzgünleştirici ve tonlayıcı etkisi vardır. C vitamini ile ince çizgileri toplar, pigmentasyon ve iltihabı azaltır.


Anti-aging Cilt Bakımı

İlk ince çizgiler, cildin donuklaşması gibi erken olgunlaşma belirtileri yaşayanlar için olgunlaşmanın ilk belirtilerine karşı anti-aging bakımı. Kişiye özel hazırlanan besleyici kremin Pierre Darphin tarafından geliştirilmiş olan özel masaj teknikleri ile uygulanması; ince çizgilerin düzelmesini, cildin gençken sahip olduğu elastikiyeti tekrar kazanmasını, cildinbeslenmesini ve ışıldamasını sağlar.

Kırışıklara Karşı Yoğun Bakım

İlk ince çizgilerden derin çizgilere, kırışıklık sorunu yaşayanlar için gözle görülür kırışıklıklara yönelik, yaşlanmaya karşı yoğun bir bakımdır. Darphin'in çizgileri azaltıcı masajıkasları sıkılaştırıp kırışıklıkları rahatlatarak daha genç bir görünüm sağlar.

Yoğun Anti - Aging Bakımı

Cildinde yaşlanma belirtileri (kırışıklıklar, elastikiyet kaybı, açık gözenekler, yaşlanmadan kaynaklanan kahverengi lekeler) yaşayanlar için yüz kaslarını sıkılaştıran ve tekrar şekillendiren bir bakımdır. İki masaj ile epidermis canlandırılır. Yaşlanmaya karşı etkili esansiyel yağlarla zenginleştirilmiş maske, cilde anında ışıltı sağlar.

Sıkılaştırıcı Anti - Aging Bakımı

Yaşlanma belirtilerine karşı olağanüstü sonuçlar arayanlar için olgunlaşmaya karşı Darphin'in en etkili bakımıdır. Lüks ve şımartıcı bir “gençlik kürü”dür. Pierre Darphin'in eşsiz gençlik masajı ile yüz çevresi sıkılaşır ve gerginleşir.


Enerji Kazandıran ve Işıltı Veren Bakım

Cildine ışıltısını geri kazandırmak ve doğal anti - aging koruma isteyenler ve donuk ciltler için ideal bakımdır. Yoğun, besleyici vitamin takviyeli anti-aging ürünleri, esansiyel yağlarve dinamik dijitopressure masajla cildin doğal canlılığını geri kazandırır ve cildin korunmasına yardımcı olur.

DANIŞMA
0850 304 56 78
Her türlü sorunuz için bekliyoruz.
Bize ulaşın
Rezone Hotel
Rezone Hotel
Rezone Hotel