Diyabet Kontrol Programı (7 Gün)


Diyabet, kan şekeri yüksekliği ile seyreden bir metabolizma hastalığıdır. Diyabetin risk faktörleri arasında, fiziksel aktivitenin azlığı ve obezite (şişmanlık) önemli yer tutar. Bu nedenle tüm diyabetliler ve hatta diyabet riski taşıyan bireyler yaşları, fizik kapasiteleri ve eşlik eden sağlık sorunları da göz önünde bulundurularak düzenli egzersiz programları uygulamalıdırlar. Diyabet tanısı alan bireylerin beslenme şeklide yeniden düzenlenmelidir.

Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi Diyabet Kontrol Programı’na başvuran misafirlerimize yaşına, kilosuna uygun bir beslenme ve egzersiz programı uygulanmaktadır. Uzman doktorlar ve diyetisyenler tarafından kontrollü olarak kişiye özel uygulanan programda Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak tek amacımız sizin sağlığınız ve sağlığınızın devamlılığıdır. Bu amaçla program dahilindeki diğer tüm aktivitelerle birlikte misafirlerimize “Diyabet Konusunda Bilgilendirme ve Beslenme Eğitimi” de verilmektedir.

*Temel program 7 gün süreli olup, belirlenen hedefe göre doktor ve uzmanlarımızca 15 gün ve daha uzun programlar da planlanabilmektedir

DANIŞMA
0850 304 56 78
Her türlü sorunuz için bekliyoruz.
Bize ulaşın
Rezone Hotel
Rezone Hotel
Rezone Hotel