Hoşgeldiniz

“Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde kendinizi iyi değil, çok iyi hissedeceksiniz.”

Alp Dağları’ndan sonra dünyanın ikinci oksijen deposu olarak kabul edilen Kaz Dağları’nın eteklerinde kurulmuş Rezone Health & Oxygen Hotel bünyesinde hizmet veren Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi misafirlerini doğal bir ortamda konfor ve sağlıkla buluşturuyor.

Sırtını Kaz Dağları’nın göknar çamlarına dayamış, zeytin ağaçları içerisinde yaşam alanlarının ve medeniyetin bitip, doğanın başladığı 450 yıllık tarihi Papazalık Köyü’nde 270m rakımda bulunan Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi el değmemiş doğası, Edremit Körfezi’ni 270° panoramik açıyla seyreden göz kamaştıran konumu, eşsiz manzarası ve sağlık veren havasıyla sizleri bekliyor.

Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde gündelik hayatın yoğun temposunda rahat bir nefes alabilmeniz, sağlıklı bir beden, fit bir vücut ve dingin bir ruha sahip olabilmeniz için her türlü ihtiyaçlarınız özenle düşünülerek sizler için çeşitli sağlık programları hazırlanmıştır.

Doktorları, diyetisyenleri ve tüm uzman kadrosu ile spa’dan hamam’a, masaj terapilerinden sağlık paketlerine birçok keyifli sağlık aktiviteleri ve kültür turları imkanı ile sizleri ağırlayan merkezimizde tek hedefimiz sizleri sağlıklı ve gülümserken görebilmektir.

Sağlık kadar sanata da önem ve değer veren Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi, seramik ve heykel sanatçılarının çalışmalarıyla bezenmiş ortamıyla sizlere büyülü bir dünyanın kapılarını aralamaktadır. Laura Ashley tarzında dekore edilmiş merkezimizde Antik Yunan mitolojisi kahramanları ile konseptimiz de gerçekleştirdiğimiz minik tarihsel dokunuşlar sizlerin efsanevi bir ortamda hissetmenizi sağlar.

Yazı ayrı, kışı ayrı güzel, baharı ise tüm renkleriyle doyasıya yaşayabileceğiniz Kaz Dağları’nda dört mevsim değişmeyen tek şey Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde sunulan sağlık, huzur ve konfordur.

Denizin efsanevi doğayla buluştuğu noktada yer alan merkezimiz hayatınıza dokunmakta ve yaşam tarzınızı sağlıklı bir yaşam tarzına dönüşmektedir. Sizleri dört mevsim yenilenmeye Kaz Dağları’na bekliyoruz...

DANIŞMA
0266 396 30 00
Her türlü sorunuz için bekliyoruz.
Bize ulaşın
Rezone Hotel
Rezervasyon İçin
Buraya Tıklayın