Özel Bakımlar

Siz özelsiniz ve biz Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde bunu size hissettirmek için varız. Profesyonel uzmanlarımızca yapılan özel bakım ve terapiler ile her şeyin en iyisine layık olduğunuzu hissedeceksiniz. Vücudunuzun ihtiyacı olan tüm özel bakımlar Kaz Dağları’nın enerjisi ve uzman kadromuz eşliğinde sizlere sunulmaktadır.


Yüz ve Dekolte Masajı

Bu masaj yüz kaslarının çalışmasına, zamanın vermiş olduğu düşkünlüğü de düzeltmeye faydalıdır. Asabiyet, baş ağrısı, bitkinlik gibi rahatsızlıkları ortadan kaldırır. Yüze canlılık kazandırır. Bayanların yoğunluk da tercih ettikleri bu masaj, erkeklere de rahatlıkla uygulanır ve aynı sonuca varılır. Basit bir uygulama sonrasında rahatlamanın kesin sonucudur.


Göz Çevresi Bakımı

Koyu halkalar, gözaltı torbaları, ince çizgiler, uykusuzluk ve yıpratıcı çevresel faktörlerden dolayı göz çevresinde yorgunluk ve yaşlanma izleri yaşayanlar için Darphin'in en etkin göz çevresi ürünlerinin hassas masaj ve dinlendirici maskelerin birleştirildiği bu nazik protokol, göz çevresini yumuşatmayı, sıkılaştırmayı, tazelemeyi ve korumayı hedefler.


Ayak Bakımı

Kurumuş ve nem ihtiyacı olan, yıpranmış ayaklara sahip müşteriler için ayaklar beslenip rahatlarken, aynı zamanda tüm vücuttaki gerginlik de azalır.


El Bakımı

Ellerinin beslenmesini ve yaşlanma izlerinin azalmasını isteyenler için besleyici derin eksfoliasyon ile yaşlılık izlerinin görünümü azalır. Refleksoloji Masajını takiben uygulanan sıcak vitamin maskesi ellere ipeksi bir yumuşaklık ve ışıltılı bir görünüm kazandırır.


Deniz Yosunları ile Zamanı Durduran Terapi

Bu bakım zihni ve bedeni uyararak, yeniden gençlik etkisi sağlar. Vücudu düzgünleştirir, toparlar ve güçlendirerek sıkılaştırır. Darphin tarafından geliştirilen uyarıcı derin doku masajı ile sıkılaştırıcı özel maske ve ürünlerin kombine edildiği benzersiz teknikli yoğun bir bakımdır. Bakımın sonunda gözle görülür bir sıkılık, canlılık ve gençleşmiş bir görünüm elde edilir.

DANIŞMA
0850 304 56 78
Her türlü sorunuz için bekliyoruz.
Bize ulaşın
Rezone Hotel
Rezone Hotel
Rezone Hotel