Restaurant & Bar

“Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde sağlıklı yemekler ile kendinizi iyi değil, çok iyi hissedeceksiniz.”

Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi, Ege’nin doğal lezzetlerini sağlıkla buluşturarak muhteşem deniz manzarası eşliğinde yemek yemeyi keyif ötesine geçiriyor.

Uzman diyetisyenlerimiz eşliğinde özel olarak hazırlanan sağlıklı ve bol lezzetli menülerimiz Gülce Restaurant ve Şömine Restaurantın şık atmosferlerinde sizleri enfes tatlara yolculuklar yapmak üzere bekliyor.

Merkezimizde sunulan Sağlıklı Zayıflama Paketlerinden tercih eden misafirlerimize diyetisyenlerimiz kontrolünde kişiye özel düşük kalorili sağlıklı ve lezzetli menüler hazırlanır.

Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi’ne özel Kaz Dağları’nın bin bir derde deva bitkilerinden hazırlanan bitki çaylarıyla her yudumda sağlığı ve lezzeti hissedeceksiniz.

Kaz Dağları’nın cömert ve şifa dağıtan doğasının sunduğu her türü doğal ürünün bulunduğu Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi Rezone Pub ve Vitamin Bar’da içeceklerimizdeki mutlu aromalar vücudunuzun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineral açığını kapatmak için sizler için bir araya getiriliyor.

Sağlığın ve lezzetin nasıl bir arada sunulabileceğini deneyimleme şansına sahip olacağınız Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde yemekler hem göze hem damağa hem de ruhunuza hitap eder.

DANIŞMA
0266 396 30 00
Her türlü sorunuz için bekliyoruz.
Bize ulaşın
Rezone Hotel
Rezervasyon İçin
Buraya Tıklayın