Vücut Bakımları

Kaz Dağları’nın eteklerindeki Rezone Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde Yunan mitolojilerindeki tanrı-tanrıçalarının efsanevi sağlık ve güzelliği vücut bakımlarımızla sizlere sunuyoruz. Yenilenmek ve kendinizi yeniden keşfetmek için birbirinden özel vücut bakımlarımızı denemeniz yeterli olacaktır.


Büyülü Rezone İda Spa Keyfi

Geleneksel Türk hamamında kese ve köpük masajı terapisi sonrasında doğal yağlarla yapılan aromaterapi masajı, sıcak havlu kompresi ile ruhunu ve bedenini arındırmak, dinlendirmek isteyenler için keyif paketi.


Kahve ile Tazeleyici Hydra Spa Keyfi

Geleneksel Türk Hamamı'nda toksinlerden arındıran, renginizi canlandıran ve sizi güneşe hazırlayan Kahve Peelingi sonrasında aromatik yağlarla ruhunuzu ve bedeninizi dinlendiren masajın eşiz güzelliğini yaşamak isteyenler için ideal keyif paketi.


Zamanı Durduran Spa Keyfi

Geleneksel Türk Hamamı'nda Darphin'in İrlanda yosunu, Omega 3 ve mineral içeren canlandırıcı, enerji verici vücut maskesi ile pürüzsüz bir tene ulaşmak isteyenler; sonrasında dokuları yeniden uyandıran ve canlandıran derin doku masajının keyfini çıkartmak isteyenler için mükemmel bir seçim.


Lotus Terapi Spa Keyfi

Geleneksel Türk Hamamı'nda güçlendirici aroma yağlarla yapılan bakım sonrası saçlarınız parlarken, teniniz lotus çiçeğinin ender bulunur özleriyle yapılan peeling ile saflık ve temizliği hissetsin.


Güneşin Dokunuşu Peeling Terapisi & Özel Masaj

Kusursuz bir bakım ile kendinizi şımartın. Vücuttaki enerji merkezlerini uyarak ve dengeleyen özel masaj tekniği ve yatıştırıcı esansiyel yağlar ile kendinizi tepeden tırnağa yenilenmiş hissedeceğiniz vücut bakımı. Siz sıcak havlu kompresleri ve aromatik yağlar ile içten dışa rahatlığı keşfederken cildiniz bebeksi bir yumuşaklığa ve görünüme kavuşur.


Kahve Peeling Terapisi

Doğal kahve çekirdeği ile vücuttaki keratin dokusunun ve toksinlerin atılımını hassas bir şekilde gerçekleştiren arınma terapisi. Tendeki ışıltıyı arttıran bu terapi sizi güneşe hazırlarken Türk Hamamı'nın geleneksel ritüeli ile bedensel rahatlık sağlar. Özellikler selülit sorunlarında etkilidir.


Türk Hamamı'nda Köpük Masajı

Geleneksel Türk Hamamı'nda sıcak köpük masajının keyfine varmak isteyenler için.


Türk Hamamı'nda Canlandırıcı Kese-Köpük Terapisi

Geleneksel Türk Hamamı'nda vücuttaki ölü derilerin atılarak, gözeneklerin açılmasını, cildin yenilenmesini ve canlanmasını sağlayan doğal peeling.


Osmanlı Hamamı Terapisi

Geleneksel Türk Hamamı'nda sıcak köpük masajının yanında arındırıcı ve cildi temizleyici kese keyfine varmak isteyenler için. Aroma terapi tekniği ile yapılan masaj sayesinde kan dolaşımı hızlandırılır. Toksinler atılarak vücuda tam bir hafiflik kazandırır.

DANIŞMA
0850 304 56 78
Her türlü sorunuz için bekliyoruz.
Bize ulaşın
Rezone Hotel
Rezone Hotel
Rezone Hotel